Kontakt

Studio Tęcza

ul. Rydygiera 8

01-793 Warszawa

Nasza siedziba znajduje się na terenie

Instytutu Chemii Przemysłowej.

Wjazd od strony ulicy: Rydygiera 8 lub

Anny German 12 (Anny German – do godziny 18.00)

Piotr Stefański
Owner / Production
tel. +48 602 299 147
piotr@studiotecza.com

Rafał Podgórski
Management / Production
tel. +48 666 222 995
rafal@studiotecza.com

Olga Kowalczyk
Studios
tel. +48 666 222 990
studios@studiotecza.com

Marta Kurzątkowska
Events
tel. +48 666 222 556
events@studiotecza.com

Paulina Hebda
tel. +48 514 016 178
paulina@studiotecza.com

Radek Płoszajski
tel. +48 501 628 086
radek@studiotecza.com

Justyna Debich
tel. +48 509 866 681
justyna@studiotecza.com